Blog Admins

 Berna Meral
1976 yılında Adana'da doğdum. Ortaokulu Ayas Kolejinde, liseyi ise Bilfen Okullarında okudum. 1997 yılında Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldum. 6 yıl bir tekstil firmasının ihracat pazarlama bölümünde çalıştıktan sonra Çukurova Üniversitesinde formasyon eğitimi aldım ve 15 yıldır İngilizce öğretmeni olarak çalışıyorum. Tarsus Amerikan Koleji ve Başkent okullarında çalıştım. 6 yıldır da Adana Gündoğdu Kolejindeyim. Yabancı dil öğrenmek sadece dili doğru kullanmak değildir. Daha açık fikirli olmanızı, farklı kültürler hakkında bilgi edinmenizi, farklı uyruklardan arkadaş edinebilmenizi sağlar ve kendinize olan güveninizi arttırır. Tüm dünyaya ihracat yapan bir firmada uzun yıllar çalışmış biri olarak amacım öğrencilerimi bu bilinçte yetiştirmektir.  
 Feride Reyhanioğlu
1985 yılında Adana'da doğdum. Ortaokul ve liseyi Adana Kolejinde okudum. 2009 yılında Çağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2006 yılında okuluma devam ederken iş hayatıma başladım. Mezun olur olmaz Akdeniz Kolejinde İngilizce öğretmeni olarak göreve başladım. 2012 yılında Adana Gündoğdu Kolejinde çalışmaya başladım ve 2012 yılından beri Adana Gündoğdu Kolejinde çalışmaktayım.
 Ezgi Atlı

1988 yılında Adana'da doğdum. Ortaokulu Gündoğdu ve Bilfen Okullarında okuduktan sonra lise için tekrar Gündoğduya dönerek Gündoğdu kolejinden 2005 yılında mezun oldum. 2006 yılında Çağ Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü 2 yıl okuduktan sonra bu bölümü bırakarak İngilizce Öğretmenliği bölümüne geçtim. Üniversiteden 2013 yılında mezun oldum ve 1 aylık bir eğitim için İngiltere'ye gittim. Döndükten sonra Erkan Kolejinde çalışmaya başladım. 2 yıl orada çalıştıktan sonra evlilik hazırlıkları için 1 yıl çalışmaya ara verdim. 2016 yılında mezun olduğum okulda çok heyecanlı duygularla ve eski öğretmenlerimle çalışmaya başladım. Hobi olarak son bir kaç yıldır eşimle birlikte snowboard yapıyoruz.  Erhan Koşar 

I was born in 1979 in Adana. I went to school at Gulek College.Then I went to high school in Çağrı Bey high school. I studied English language literature at Gaziantep University and graduated in 2005.After graduation, my career started with Ankara Zafer courses in English department. Later, I worked in English Cultural Association as a education coordinator and lecturer. Also , I worked Uzman language courses as a head of English department and gave lessons about YDS,TOEFL.IELTS and proficency.

Sharon Craven


I was born in Scotland. I started Saint Ninian's school at the age of 4 years . I finished at the age of 13 , when I went to Holy Cross. I finished four years later before moving onto Motherwell college. When I graduated , I moved aand joined the army.After leaving there I took higher education to become a teacher to help my children working at night a college and daytime as a classroom assistant. When I moved to Turkey , I took courses in teaching IELTS and TOEFL as well as teaching adult learners . I have been working since february 2017.


  
 Ali Turgay Aktoprak
1993 yılında Adana'da doğdum . İlkokulu Gündoğdu İlkokulunda , ortaokulu Meryem Abdurrahim Gizerde ve Liseyi İbrahim Atali lisesinde okudum.Çukurova Üniversitesi İngilizce öğretmenliğini bitirdim. Üniversitede okurken , Çukurova 'da basketbol takımındaydım. Eğitim Fakültesi olarak bütün turnuvalara katıldık.Üniversiteden mezun olduktan sonra ilkokula başladığım Gündoğdu Kolejinde işe başladım . Öğretmenlik hayatım için iyi bir başlangıç oldu.
 Banu Demir
1984 yılında Adana'da doğdum. İlkokulu Celalettin Sayhan İlkokulunda, ortaokulu Petrol Ofisi ortaokulunda ve liseyi Rotary Anadolu Lisesinde okudum. 2003 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümünü okudum ve 2007 yılında tamamladım. Mezun olduktan sonra dil okullarında çalıştım. Uzun bir aradan sonra master yapmaya karar verdim ve 2014 yılında Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü'nde Tezsiz Yüksek Lisansımı tamamladım. Meslekte 10. yılım. Gündoğdu Koleji'ne 2015 de çalışmaya başladım ve bu yıl 2. yılımı çalışıyorum. Meslektaşlarımı, öğrencilerimi ve okulumu seviyorum. Evliyim ve Zeynep adında bir kızım var. Ailemi çok seviyorum.
 Neslihan Karadeniz 
1984 yılında Adana'da doğdum. Ortaokul ve liseyi ÇEAŞ Anadolu Lisesinde okudum. Mersin Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezun oldum. Üniversitede okurken 1 yıl okula ara verip Amerika'da aupair programına katıldım. Mezun olduktan sonra 6 ay yurtdışı eğitim danışmanlığı yapan bir firmada çalıştım. Öğretmenliğe özel bir dil okulunda başladım. 5 yıl boyunca aynı kurumda çalıştıktan sonra Özel Adana Gündoğdu Okullarında çalışmaya başladım. Bu sene Gündoğdu Koleji'nde ikinci yılımı çalışmaktayım.

No comments:

Post a Comment